دریافت 1179 مورد گزارش مردمی در 2 ماهه سال 98

دریافت 1179 مورد گزارش مردمی در 2 ماهه سال 98
به گزارش تریبون24 به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اسماعیل عطاپور با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از بررسی این تعداد گزارش، 135 فقره پرونده تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی استان ارسال و حدود 55 مورد نیز قبل از تشکیل پرونده منجر به مصالحه بین طرفین شد. 
  
وی ‌بیشترین عناوین شکایت‌های دریافتی را گران فروشی، عدم درج قیمت، کم فروشی و تقلب واخفا و امتناع از عرضه کالا، عرضه خارج از شبکه کالا و ... برشمرد . 
  
عطاپور گفت: در راستای نظم‌دهی و انسجام‌بخشی بیشتر به فرآیند تنظیم بازار و نظارت گسترده‌تر بر مراکز ذخیره‌سازی و نگهداری کالا، انبارها، سردخانه‌ها و جایگاه‌های توزیع کالا و عرضه‌ خدمات بازرسی‌های مستمر توسط بازرسان این سازمان در طول سال در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه انجام می‌شود . 
  
وی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف مشهود از قبیل گرانفروشی، کم‌ فروشی، تقلب، احتکار، اخفا و امتناع از عرضه کالا، عدم صدور فاکتور خرید و دیگر تخلفات صنفی و غیر صنفی را از طریق تماس با تلفن 124 به ستاد خبری مستقر در ادارات صنعت، معدن وتجارت شهرستان‌ها گزارش کنند تا در اسرع زمان رسیدگی شود .

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما