پژو ۲۰۶، پارس LX، پژو ۴۰۵ و رانا در فروش فوری ایران خودرو ویژه ۱۱ خرداد+شرایط

پژو ۲۰۶، پارس LX، پژو ۴۰۵ و رانا در فروش فوری ایران خودرو ویژه ۱۱ خرداد+شرایط

در راستای تنظیم قیمت خودرو‌های شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۱۱ آغاز خواهد شد.

بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو، پژو پارس LX با موتور TU۵ و ترمز ضد قفل و مشخصات اعلام شده در جدول برای تحویل سی روزه با قیمت ۸۴ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود.

همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با مشخصات اعلامی در جدول نیز به قیمت ۶۷ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد.  پژو ۴۰۵ بنزینی (ُSLX) با موتور ۱۶ سوپاپ و ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان و همچنین رانا LX با با کیسه هوا راننده و سرنشین به قیمت ۶۷ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۴۰۰ تومان با مشخصات اعلام شده در جدول امروز برای تحویل سی روزه فروخته می‌شود.
طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با شرایط جدید از ۱۱ خرداد
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو در همکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلتر‌های قبلی اضافه نموده است، براین اساس مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی‌باشند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
 
تغییر ساعت فروش فوری روزانه محصولات ایران‌خودرو 
شرکت ایران خودرو اعلام کرد طرح فروش فوری روزانه تنظیم بازار این شرکت هر روز از ساعت ۱۱ صبح شروع می‌شود. پیش از این زمان اجرای طرح فروش فوری روزانه ایران خودرو ساعت ۱۰ بود.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما