یک چاه نفتی امارات هدف قرار گرفت

 یک چاه نفتی امارات هدف قرار گرفت

تارنمای «میدل‌ایست آی» نوشت: چند روز پیش از وقوع حملات بندر «الفجیره» در امارات یک چاه نفتی این کشور در خلیج فارس نیز هدف حمله قرار گرفت اما خبر آن تاکنون منتشر نشده است.

به گزارش تریبون24 به نقل از ایرنا، این تارنما بامداد دوشنبه خبر خود را به نقل از «یک منبع آگاه اماراتی» اعلام کرد و افزود: خسارت (وارده به این چاه نفت) محدود بود و گسترده نبود ولی ما نگران این وضعیت هستیم.

میدل‌ایست آی در ادامه نوشت که علاوه بر انفجار یک خط لوله نفتی در عربستان و انفجار در چهار تانکر نفتی در الفجیره، جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا «حمله سومی را به بندر نفتی ینبو در عربستان فاش کرد.»

گفتنی است آمریکا و متحدانش با طرح ادعاهایی بی‌پایه و اساس ایران را به دست داشتن در حادثه الفجیره متهم کرده‌اند. ایران این اتهامات را بطور جدی رد کرده است. کشورهای دیگر از جمله روسیه نیز نسبت به تبعات طرح چنین ادعاهایی هشدار داده‌اند.

«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه گفته که اتهام‌زنی به ایران درباره حادثه بندر الفجیره امارات همانند ریختن نفت بر آتش است.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما