کاهش محسوس قیمت خودرو‌های ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

 کاهش محسوس قیمت خودرو‌های ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

ریزش قیمت خودرو هر چند در خودرو‌هایی با رنج قیمتی ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان اندک است، اما در خودرو‌هایی با رنج قیمتی ۱۰۰ تا چهارصد میلیون تومانی وضعیتی محسوس دارد.


به گزارش تریبون24 به نقل از خبرآنلاین، قیمت پژو پارس LX از محدوده ۱۳۳ میلیون تومان با کاهشی دو میلیون تومانی به ۱۳۱ میلیون تومان رسیده است.

بر این اساس پژو ۲۰۷ دنده‌ای نیز کاهش قیمت ۴ میلیونی را تجربه کرده و از ۱۴۲ میلیون در اواسط هفته گذشته به ۱۳۸ میلیون تومان رسید. امروز پژو ۲۰۰۸ نیز در بازار با تجربه کاهش ۲۳ میلیون تومانی از ۳۶۰ میلیون به ۳۳۷ میلیون تومان رسید.

وضعیت بازار مشخص می‌کند ریزش قیمت در خودرو‌های گران‌تر بسیار محسوس‌تر از سایر خودرو‌ها بوده است. به عنوان مثال سیتروئن C. ۳ از ۴۱۷ میلیون تومان در هفته گذشته به ۳۷۵ میلیون تومان رسید.
 
با این حال نبود عرضه برخی خودروخا سبب شده است رد همین رنج قیمتی محدوده کاهشی آن حدود ۱۵ میلیون تومان باشد. به عبارت دیگر قیمت کیاسراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک از ۳۲۵ میلیون تومان به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است.

فعالان بازار خودرو از کاهش قابل توجه خرید و فروش خبر می‌دهند و برخی نیز با دعوت از مردم برای نخریدن خودرو، اعلام کرده اند قیمت‌های کنونی نیز در بازار تا سی درصد حباب دارد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما