5 بازیکن برتر مهرماه فوتبال ایران انتخاب شدند

5 بازیکن برتر مهرماه فوتبال ایران انتخاب شدند

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته و در جلسه ای با حضور آقایان مجید جلالی، رحمان رضایی، علی سامره و پژمان راهبر و در شرایطی که امیر حاج رضایی به دلیل مسافرت از راه دور حاضران را همراهی می‌کرد، 5 بازیکن به عنوان برترین های مهر ماه لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شدند.

 

مهر گذشته به دلیل تقارن فوتبال باشگاهی و فوتبال ملی، سه هفته از مسابقات لیگ برتر برگزار شد که از دیدارهای مهم این زمان می‌توان به مسابقاتی مثل پرسپولیس - سپاهان، سایپا - استقلال، تراکتور - نساجی، سپاهان - ذوب آهن و شهر خودرو - پرسپولیس اشاره کرد. همچنین در این مدت زمان، تیم ملی در دو بازی مقابل کامبوج و بحرین به میدان رفته است.


باتوجه به انجام این سه دوره مسابقه باشگاهی و 4 مسابقه جام حذفی و همچنین حضور تنی چند از بازیکنان شاغل در رقابت های باشگاهی در تیم ملی، کمیته فنی انتخاب برترین های ماه، در جمع بندی نمرات روی انتخاب چند بازیکن برای حضور در فهرست نامزدهای برترین های ماه به نتیجه رسید.

 

همچنین مربی برتر این ماه نیز باتوجه به شاخصه هایی که در نظر گرفته شده، عنوان برترین را با جمع بندی نمرات به دست خواهد آورد.

 

 

داوران جشنواره برترین های ورزش سه شامل آقایان امیرحاج رضایی، مجید جلالی، رحمان رضایی و علی سامره به همراه پژمان راهبر هستند.

 

نفرات منتخب از بین بهترینهای تیم های سپاهان، پرسپولیس، نفت مسجد سلیمان، شهر خودرو، استقلال و تراکتور در نظر گرفته شده اند که اسامی 5 کاندیدای بازیکن ماه مهر فردا به اطلاع مخاطبان ورزش سه خواهد رسید.

 

انتخاب بهترین های ماه با شاخصه های کیفی، فنی و اخلاقی به صورت منظم و ماه به ماه در ورزش سه صورت خواهد گرفت و به برندگان هر ماه، ضمن معرفی، جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

 

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما