قطعی احتمالی برق با سامانه "برق من" اطلاع‌رسانی می‌شود

قطعی احتمالی برق با سامانه

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مشترکان شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر می‌توانند با نصب اپلیکیشن برق من و ثبت شناسه‌ی قبض خود در این اپلیکیشن از زمان خاموشی‌ها مطلع شوند.

پیش‌بینی سازمان هواشناسی از ورود موج جدیدی از سرما به کشور حکایت دارد که این امر افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری را اجتناب‌ناپذیر می‌سازد. افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری موجب شده سهم تامین سوخت نیروگاه‌ها با محدودیت روبرو شده و ناگزیر به استفاده از سوخت دوم شویم.

اعمال صرفه‌جویی ۱۰ درصدی در مصرف انرژی کمک بسیار زیادی خواهد کرد تا به‌راحتی و بدون نیاز به استفاده از سوخت دوم این شرایط پشت سرگذاشته شود.

چنانچه شرایط مصرف گاز به حدی باشد که نیروگاه‌ها با محدودیت روبرو شده و نیاز به اعمال خاموشی باشد، این خاموشی‌ها بوسیله‌ی برنامه نرم‌افزاری (اپلیکیشن برق من) سامانه برق من، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ضمن تشکر از همراهی‌های مردم بابت مدیریت مصرف و اولویت‌بخشی به مدیریت مصرف انرژی، کاهش یک تا دو درجه‌ای دمای محیط زندگی، از مدار خارج کردن وسایل برقی غیر ضروری و خاموش کردن لامپ‌های اضافه کمک خواهد کرد تا روزهای سخت پیش رو با تداوم پایدار برق به خوبی پشت سرگذاشته شود.

مشترکان برق شرکت توزیع نیروی برق تبریز، می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، تمامی خدمات مورد نیاز را بدون مراجعه‌ی حضوری و تنها از طریق گوشی تلفن همراه خود در هر زمانی و از هر نقطه‌ای دریافت کنند.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما