انتخاب استراماچونی؛ رحمتی یا حسینی

انتخاب استراماچونی؛ رحمتی یا حسینی

به گزارش تریبون24 ، در حالی که خبر صبح دیروز رسانه ها مبنی بر توافق رحمتی با باشگاه پدیده شاید مهم ترین خبر نقل و انتقالاتی این فصل فوتبال ایران باشد، اما با واکنشی از سوی باشگاه استقلال روبرو نشد. آنها نه این موضوع را تکذیب می کنند نه در تایید آن قدمی برمی دارند، گرچه رحمتی به عنوان بازیکن آزاد نیازی به کسب اجازه برای تعیین وضعیتش برای سال های آتی نداشت.


دروازه بان با تجربه آبی ها در این فصل به خاطر بازی دربی اتهامات سنگین و مختلفی را تحمل کرد و فصل را با نیمکت نشینی به اتمام رساند، دو شب قبل با مدیران پدیده به مذاکره و گفتگو نشست تا در موقعیت امضای یک قرار جدید دوساله  با باشگاهی جاه طلب قرار بگیرد. کاری که قبلا برای رحمتی انجام و برای او موفقیت های زیادی به ارمغان آورد. البته این بار موضوع کمی متفاوت تر بود چون رحمتی در سن و سالی است که با جدایی از استقلال دیگر فرصت خداحافظی با پیراهن استقلال را پیدا نمی کند.


بعد از انتشار این خبر صفحات هواداری واکنش های زیادی داشتند گرچه به نظر می رسد آنها نیز از اتمام دوگانه رحمتی – حسینی خوشحال باشند، موضوعی که نزدیک به دو سال آرامش تیم را بر هم زد و رقابت این دو دروازه بان طراز اول جبهه جدیدی در داخل استقلال گشود. صفحات هواداری که هر یک دیدگاه های خاصی را منتشر کردند اما در نهایت به این جمع بندی رسیدند که این دوگانه نمی تواند به سود تیم محبوب شان باشد.
با این وضع رحمتی بعد از انتشار خبر جدایی هیچ واکنشی نسبت به آن نشان نداد و به تمرینات در مجموعه انقلاب ادامه داد. حسینی که با اعضای تیم ملی در سفر کره جنوبی به سر می برد گرچه با انتشار استوری پر سر و صدای علیپور دقایقی حاشیه ساز شد در حالی به تهران بازگشت که در انتظار تعیین تکلیف رحمتی است.
در حال حاضر باشگاه استقلال است که باید تصمیم بگیرد تا یکی از این دو نفر را برای فصل آتی انتخاب کند. چه رحمتی چه حسینی به نظر می رسد اجماع عمومی در این است تا یک نفر از آنها در استقلال باشد تا تیم با آرامش بیشتری به کار خود ادامه دهد. در این بین مهدی رحمتی قدم اول را برداشت و با پدیده به توافق رسید اما از آن جا که این توافق به مرحله ثبت نرسیده احتمال برگشت آن وجود دارد.
کسی نمی داند ته ذهن فتحی و مدیران استقلال چه می گذرد. همچنین با اعلام رسمی نام آندره آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید نظر او نیز برای خط دروازه استقلال تعیین کننده خواهد بود و او است که با مشاوره اطرافیانش استقلال را برای فصل بعد آماده می کند. استقلال با دو دروازه بان طراز اول و مدعی یا یک گلر شماره یک و گلری ذخیره که نقش پوشش دهنده را تا انتهای فصل داشته باشد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما