خرید یک هزارمیلیارد تومان تجهیزات و سامانه هوایی در پسابرجام

خرید یک هزارمیلیارد تومان تجهیزات و سامانه هوایی در پسابرجام

به گزارش  اخترنیوز و به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، آیین آغاز طرح «پرورش نسل آینده مدیران فرودگاهی در تراز جهانی» عصر شنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران بخش هواپیمایی برگزار شد.
در این مراسم مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در 3.5 سال گذشته تلاش کردیم آسیب های صنعت هوانوردی را در ایران به خوبی شناسایی و برای رفع آن تلاش کنیم.
«رحمت الله مهابادی» اضافه کرد: نوسازی سامانه های راداری، سیستم های کمک ناوبری و خدمات فرودگاهی یکی از مهمترین وظایف در بخش خدمات فرودگاهی بود که توانستیم در دوران کوتاه پسابرجام بسیاری از خواسته های خود را تامین کنیم.
مهابادی افزود: با وجود منابع و ذخایر مناسب کشور متاسفانه بر اثر سوءمدیریت ها شرایط مطلوبی نداریم و عامل این مساله بی توجهی به تربیت مدیران نسل های آینده است که این معضل مدیریت هزینه های ما را در بخش های مختلف افزایش داده است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تصریح کرد: بین سال های 1354 تا 1357، 2هزار نفر در صنعت هوانوردی ایران استخدام شدند که در سال های 1384 تا 1387 از این صنعت منفک شدند و باعث شد اواخر سال 1390 با کمبود نیروی انسانی در صنعت هوانوردی و مشکل برای مدیریت شایسته سالاری روبرو شویم.
به گفته وی، از این رو برای تربیت مدیران نسل آینده در تراز جهانی نخستین دوره در شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران آغاز شد.

** زمینه سازی برای تعامل خوب بین شهر و فرودگاه ها
وزیر راه و شهرسازی نیز در این آیین گفت: بزرگ ترین ماموریت ما در صنعت حمل و نقل کشور آماده کردن جوانان و مدیران نسل آینده برای بخش های حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و جاده ای است.
«عباس آخوندی» افزود: انتظار داریم با تربیت مدیران شایسته بین نسل آینده، تعامل خوبی بین شهر و فرودگاه های کشور برقرار شود.
آخوندی تاکید کرد تعامل خوب بین شهر و فرودگاه ها سبب می شود هر مسافری به سهولت بین منزل و فرودگاه تردد کند.
وی ادامه داد: تسلط به زبان های خارجی و برخورداری از اخلاق و رفتار شایسته یکی از خصوصیات این مدیران است تا بتوانند خدمات شایسته ای را در آینده به مردم ایران و میهمانانی که وارد کشور می شوند ارائه کنند.
وزیر راه و شهرسازی یادآوری کرد: این مدیران باید با شرکت در دوره های آموزشی تخصصی خدمات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه کنند.
به گزارش ایرنا، در طرح «پرورش نسل آینده مدیران فرودگاهی در تراز جهانی» 27 مدیر فرودگاهی و 23 مدیر ستادی به عنوان مدیران آینده کشور تربیت می شوند.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما