برترین‌های مسابقات مینی گلف جام رمضان 98 در تبریز مشخص شدند

برترین‌های مسابقات مینی گلف جام رمضان 98 در تبریز مشخص شدند
رییس هیات گلف شهرستان تبریز گفت: رقابت‌های مینی گلف قهرمانی جام رمضان در تبریز با رقابت مدعیان و معرفی نفرات برتر در دوبخش بانوان و آقایان رسماً به کار خود پایان داد.
بنایی گفت: هیئت گلف شهرستان تبریز برای برگزاری مطلوب این مسابقات در فراخوانی از چهره‌های مطرح و مدعی و همچنین نفراتی که به تازگی به جمع گلف‌بازان پیوسته‌اند برای شرکت در رقابت‌های جام رمضان مینی گلف تبریز دعوت بعمل آورد و این پیکارها در سطحی خوب به انجام رسید.
وی افزود: این مسابقه با عنوان جام رمضان و با حضور حداکثری مینی گلفرهای استان، نهم خردادماه در محل مجموعه بین المللی مینی گلف سایت تاریخی و تفریحی ائل گلی با کیفیتی مطلوب در حالی به انجام رسید که در رده های بانوان و آقایان به ترتیب سه نفر از هر رده مشخص و تجلیل شدند.
نفرات برتر آقایان :
نفر اول : آقای مرتضی تقی پور
نفر دوم: آقای جواد کشاورز
نفر سوم : آقای حسین مغانی
نفرات برتر بانوان :
نفر اول : خانم فاطمه جمشیدی
نفر دوم : خانم فاطمه مطلب زاده درخشان
نفر سوم : خانم راحله پور جواد
بنایی با اشاره به رشد تعداد شرکت کنندگان در مسابقات مینی گلف جام رمضان امسال نسبت به دوره‌های قبل، افزود: برگزیدگان دو بخش بانوان و آقایان در اردوی آمادگی تیم استان برای شرکت در مسابقات کشوری حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به وجود بازیکنان مستعد گلف و مینی گلف در استان اظهار کرد:  با روند کنونی شاهد اسقبال جوانان از این رشته ورزشی هستیم که این امر توجه بیشتر مسئولان ذیربط را می‌طلبد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما