نیمار اتهام تجاوز را رد کرد

نیمار اتهام تجاوز را رد کرد

براساس پرونده‌ای که در اداره پلیس سائوپائولو تشکیل شده، یک خانم این بازیکن را متهم کرده‌ است که در هتلی در پاریس به وی تجاوز کرده است.

آقای نیمار بازیکن تیم پاری‌ سن‌ژرمن در شهر پاریس فرانسه است.

در بیانیه‌ای که از طرف نیمار منتشر شده، وی تاکید کرده "اتهامات را به طور کامل رد می‌کند".

نیمار در حال حاضر در برزیل و در تمرینات تیم ملی فوتبال این کشور برای شرکت در جام کوپا آمریکا که مخصوص کشورهای آمریکای جنوبی است، می‌باشد.

اتهامات چیستند؟

براساس اسناد اداره پلیس، یک زن که نامش منتشر نشده، با نیمار از طریق اینستاگرام آشنا می‌شود و به او پیشنهاد می‌دهد تا در پاریس با یکدیگر ملاقات کنند.

نیمار برای او یک بلیط هواپیما از برزیل به مقصد فرانسه تهیه و در هتل‌های سوفیتل پاریس، اتاقی برایش رزرو می‌کند.

به گفته این زن، زمانی که نیمار در ۱۵ می به این هتل می‌رود، "گویا مست بوده" است.

براساس مدارک پلیس، این دو نفر بعد از صحبت و در آغوش گرفتن یکدیگر در مقطعی "نیمار رو به خشونت آورده و با وجود مخالفت قربانی، اقدام به مقاربت جنسی با او می‌کند".

این خانم "بخاطر شرایط روحی‌ نامناسب و ترسیدن از گزارش کردن این مسئله در یک کشور دیگر" دو روز بعد بدون اینکه به پلیس فرانسه در خصوص این واقعه گزارشی بدهد به برزیل باز می‌گردد.

نیمار در این خصوص چه می‌گوید؟

پس از انتشار علنی این اتهامات، بیانیه‌ای از طرف نیمار منتشر شد که در آن گفته شده: "ما به طور کامل چنین اتهامات ناروایی را رد می‌کنیم و آن را یک فشار منفی بسیار شدید از سوی رسانه‌ها می‌دانیم".

دوس سانتوس، پدر نیمار هم روز یکشنبه به یک شبکه تلویزیونی برزیل گفت که "کاملا مشخص است که این یک دام بوده است".

او همچنین گفت: "اگر واقعیت در اختیار افکار عمومی قرار نگیرد و ما نتوانیم حقیقت این ماجرا را نشان بدهیم، چنین اتفاق‌هایی مدام تکرار خواهد شد. اگر ما پیام‌های رد و بدل شده بین نیمار و این دختر در واتس‌اپ را منتشر کنیم تا حقیقت روشن شود، این کار را خواهیم کرد".

آیا نیمار برای کوپا آمریکا آماده است؟

این بازیکن خط حمله ۲۷ ساله، اخیرا عنوان کاپیتانی تیم ملی فوتبال برزیل را به خاطر رعایت نکردن مسائل انضباطی از دست داده است.

فدراسیون فوتبال فرانسه هم وی را به خاطر کتک زدن یک هوادار پس از باخت پاری‌سن‌ژرمن از تیم رنس در جام حذفی فوتبال فرانسه، سه جلسه او را از همراهی این تیم محروم کرده است.

نیمار همچنین بارها در نزاع‌های داخل رختکن درگیر بوده است.

کوپا آمریکا که جام کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی است، قرار است به میزبانی کشور برزیل از ۱۴ ژوئن تا ۷ ژوئیه(۲۴ خرداد تا ۱۶ تیر) برگزار شود.

نیمار روز سه‌شنبه مجبور شد بخاطر درد از ناحیه زانو تمرینات تیم ملی برزیل را ترک کند، اما گزارش شده که این مصدومیت چندان جدی نیست.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما